Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

WinnerView röportaj grubu çeşitli üniversitelerde okuyan gençlerin, başarılı gençlerle röportajlar yapmak için bir araya gelmesiyle oluşan İstanbul Fikir Araştırmaları Merkezi (ISFAM) destekli bir topluluk.

WinnerView röportajlar serisi ekonomik, eğitimsel, sosyal, kültürel ve daha nice alanlarda başarılı olmuş ve kendi alanında değer oluşturmuş gençlerin yaşadığı tecrübeleri başta gençlerle olmak üzere her yaş grubundan insanlarla buluşturmayı hedefliyor.

Bu proje sayesinde çeşitli alanlarda başarı ve değer oluşturmuş gizli yetenekleri gün yüzüne çıkarıp onların başarılarının toplum tarafından bilinip takdir edilmesini hedefliyoruz. Ayrıca çeşitli alanlardaki bu röportajların başta gençler olmak üzere tüm okurlarına yol gösterici ve ufuk açıcı bir işlevinin olacağına gönülden inanıyoruz.

Ayrıca her sene sonunda, o sene içerisinde röportaj yaptığımız başarılı gençler arasından takipçilerimizin oylarıyla belirleyeceğimiz en etkileyici başarı hikâyesi WinnerView ‘Yılın Başarı Ödülü’ nü almaya hak kazanacaktır.